مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

مراقبت در منزل

44046343

درمان درمنزل

44046131

انسان سیر نزولی دارد که که طبیعت مدیریت میکند و زمان اعمال آن را به عهده دارد

زندگی برای والدین شما تغییر کرده است. رانندگی دیگر گزینه ای نیست که به راحتی انجام دهند . شاید مادر هنگام راه رفتن از واکر استفاده کند. یا بابا روی ویلچر نشسته است. از دست دادن استقلال برای همه ناراحت کننده است. در حالی که با افزایش سن می توان تحرک محدودی را تجربه کرد ،خانواده خود را برای بردن آنها به سرای سالمندان برای والدین بی حرکت آماده نمی کنند.برای مراقبت سالمند در منزل پرستار در منزل باید فعالیت های ساده زمان و هماهنگی بسیار بیشتری را داشته باشد و برای انجام این موضوع پرستار در منزل میبایست آموزش ذیذه باشد .رفتن به فروشگاه مواد غذایی. دوش گرفتن منظم ؛ بالا و پایین رفتن از پله ها آنچه در گذشته معمول بود اکنون برای سالمند در منزل مشکل سازشده است. از این پس ، این واقعیت جدید بارهای زیادی را به همراه دارد.
شماتمام تلاشتان را میکنید  که مادر یا پدر را از یک وضعیت درمانده نجات دهید. اما مشکلات حرکتی می تواند مشکلات دیگری را به همراه داشته باشد. از دست دادن تحرک عدم کنترل ادراریا مدفوع و... پیامدهای اجتماعی ، روانی و جسمی عمیقی برای سالمند در منزل دارد ، در مقاله بهداشت هاروارد در مورد مشکلات تحرک . کیفیت زندگی والدین شما مطالب بسیار مفیدی درج شده

سالمند زمانی که دیگر تحرک نداشته باشد ، نمی توانید به خرید بروید ، نمی توانید با دوستانتان بیرون بروید تا شام بخورید یا به سینما بروید و به دیگران وابسته می شود. بنابراین سالمند در منزل  یک گوشه گیر می شود وچاره ای جزاینکه  در خانه بماند نخواهد داشت ، افسرده می شوید.که این مطلب همیشه دقدقه روانشناسان سالمندان بوده .

شرایطی که می تواند منجر به کم تحرکی یا بدتر از آن شود ، شایعترین عوامل خطر برای سالمندان در منزل ، سن بالاتر ، فعالیت بدنی کم ، چاقی ، عدم قدرت یا اختلال در تعادل و بیماریهای مزمن مانند دیابت یا آرتروز است .

محدودیت تحرک در بیمار یا سالمند در منزل میتواند مهمترین عامل باشد برای اینکه زنگ خطر به صدا در آمده ، همچنین  اکثر سالمنداندر منزل دچار افسردگی ، زوال عقل و بی قراری  در معرض خطر بی اختیاری ، عفونت های پوستی و زخم بستر مواردی هست که میبایست پرستار سالمند درمنزل نسبت به آن آگاه باشد . بنابراین مراقب سالمند در منزل باید هوشیار باشد. علائم اولیه را قبل از بدتر شدن با دقت رصد کند .برای انتقال شرح حال دقیق میبایست همیشه آمادگی داشته باشد .
با توجه به مراقبت مداوم سالمندیا بیمار درمنزل ، مسائل تحرک یک سالمند قابل درمان است. با استفاده از دستگاه های ورزشی و تحرک می تواند منجر به بهبود عملکرد ، ایمنی و کیفیت زندگی سالمندان با محدودیت های حرکتی شود.


سالمندان در منزل در طول روز به پشتیبانی اختصاصی  پرستار خصوصی نیاز دارند. همراهی با جنبه های متعدد مراقبت می تواند به سرعت مشکل شود. به عنوان سرپرست خانواده ، خطر از دست دادن صبر در شما وجود دارد. نسل جدید احساس می کند به دام افتاده. از نظر اکثر مراکز خدمات پرستاری و مشاوره در منزل :برای مراقب سالمند یا بیمار در منزل نیاز به آمادگی لازم  وجود طوری که چون اکثر سالمندان در منزل تنها زندگی میکنند و برای مراقب سالمند وسایل و مایحتاجی باید فراهم نمود طوری که بتواند و مراقبت های خود را با حمایت کم یا بدون حمایت انجام می دهند ، با این حال بیش از یک سوم پرستاران سالمند در منزل با سالمندانی سر کار دارند که  دیگر قادر به حرکت نیستند یا کم حرکت میکنند وازسلامتی ضعیف رنج می برند.

   بدون حمایت قابل اعتماد و مراقب در منزل ممکن است دچار درد جسمی ، اضطراب و افسردگی شود. این یک طوفان کامل برای یک فروپاشی ذهنی است

تحرک سالمند شما در منزل کم شده چه کاری باید کرد ؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اشرفی اصفهانی ، بالاتر از حکیم ، خیابان ناطق نوری ، جنب شهرداری ، مجتمع شمیم ، ط 5 ، واحد37

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل          44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved