مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

مراقبت در منزل

44046343

درمان درمنزل

44046131

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل به صورت شبانه روزی و نیم وقت ، مرکز فوق از سال 1374 سابقه مدیریت در امر اعزام نیرو جهت مراقبت سالمند سالم و زمین گیر را داراست و در این سالها مفتخر است توانسته رضایت این عزیزان و خانواده آنها را محیا نماید و تبلیغی سنتی و دهان به دهان را برای پیشرفت کار خود به ارمغان آورده .

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
 واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
 واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه  کلیه خدماات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی است  .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد مراقبت سالمند به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را ندارند .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

×

هشدار

JFile: :خواندن: ناتوان در باز کردن فایل: /home/parastar/public_html/cache/mod_sp_smart_slider/96-sp_smart_slider.json
×

خطا

Cann't get any slider data to generate slide in module "mod_sp_smart_slider".

خدمات پرستاری در منزل کلید حمایت از پرستاران
درکشور درخصوص پرستاران بامشکل و پدیده ای مواجه هستیم، یکی از مشکلات بارز برای این افراد وجود تعداد بسیار زیاد فارغ التحصیل پرستاری و کمبود نیروهای پرستار در مراکز درمانی است؛ بنابراین مجوزهای لازم برای به کارگیری آنها باید صادر شود.
اما با توجه به حساسیت کاری برای فعالیت پرستاران به نظرباید تا حدودی درجذب پرستاران نگاه وی‍‍ژه تری داشت ضمن اینکه 21 هزار تخت بیمارستانی به مراکز درمانی اضافه شده است، بنابراین این تخت ها نیازبه نیروی پزشک، پرستار وپیراپزشک دارد.
با بیان اینکه اکثر خدمات دریافت شده از سوی پزشکان ازطریق خدمات طرح و خرید خدمت است ، اما درمورد پرستاران با توجه به اینکه این افراد به نقاط محروم اعزام می شوند، باید یک ردیف استخدامی ویژه برای این افراد در نظرگرفت، اما مسئله بعدی سختی کارپرستاران بوده و این موضوع سبب شده شیفت های چندین باردرطول روز داشته باشند.با هدف افزایش کیفیت خدمات درهمه بخش ها به ویژه حوزه پرستاری قانونی تصویب شده است، دراین قانون تاکید شده میزان ساعت کاری ازیک حد مشخصی به هیچ عنوان نباید بیشتر شود بنابراین مجموعه این قانون ، افزایش تخت های بیمارستانی و بازنشسته شدن هرساله تعدادی از پرستاران شرایطی را به وجود آورده که کمبود پرستاران را بیش از گذشته پررنگ کرده است.
با بیان اینکه صدورمجوزهای لازم برای تخت های بیمارستانی جدید التاسیس یکی از راهکارهای رفع کمبود پرستار است، بنابراین باید ازروش های دیگری برای به کارگیری پرستاران استفاده کرد، به عنوان مثال ارزش گذاری خدمات پرستاری درمنزل یکی از راهکارهای موجود است.
بسیاری از خدمات پرستاری نیازمند حضور دربیمارستان نیست، اشغال تخت دراین شرایط افزایش پیدا کرده و خدمات پرستاری در بیمارستان نیز بسیار گران است، بنابراین باید برای خدماتی که درخارج از بیمارستان قابل ارایه است، تعرفه گذاری کرده و از افزایش و ترافیک خدمات پرستاری دربیمارستان جلوگیری کرد؛ همچنین می توان با خرید خدمات از تعاونی های پرستاری به این قشر نیز کمک کرد.
پدیده بالاسری و همراه بیماریکی از مشکلات حال حاضر حوزه سلامت است، تراکم و تزاحم شدیدی دربیمارستان ها ازاین منظر حاصل شده است، ضمن اینکه پسندیده نیست خدمات پرستاری توسط همراهی که هیچ سنخیتی با خدمات پزشکی ندارد، ارایه شود، اخیرا وزارت بهداشت طرح کمک بهیاری و یا کمک پرستاری را تدوین کرده که می تواند جایگزینی برای همراه بیمار باشد.

خدمات پرستاری کلید همایت سالمندان - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اشرفی اصفهانی ، بالاتر از حکیم ، خیابان ناطق نوری ، جنب شهرداری ، مجتمع شمیم ، ط 5 ، واحد37

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل          44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved