مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

مراقبت در منزل

44046343

درمان درمنزل

44046131

 مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران 44046343

امروزه هر فردی ممکن است درگیرمشکلات بیماری باشد یا کسی را در خانواده ای خود داشته باشد که بیمار بوده و خانواده به خاطر بالا بودن هزینه های درمانی در بیمارستان، ترجیح می دهد که در خانه از وی مراقبت کند. انجام خدمات پرستاری در منزل از بیمار و مراقبت در منزل از فردی که به تنهایی نمی تواند کارهای شخصی خود را انجام دهد، برای همه افراد مقدور نیست. مراکز مراقبت در منزل و پرستاری در منزل بسیاری پدید آمده است که می تواند به خانواده ها در این موارد کمک کند. چنین مراکزی حتی خدمات پرستاری از کودک و پرستاری از سالمند نیز ممکن است ارائه دهند. هزینه ای که شما به این مراکز بری انجام کاری که انجام می دهند، پرداخت می کنید بسیار کمتر از هزینه های پرستاری در بیمارستان هاست.

اگر بخواهیم به فواید مهمی که خدمات پرستاری در منزل ارائه می دهد، اشاره کنیم می توان ارتقاء، حفظ و بهبود سلامت خانواده‌ها با درمان و پیشگیری و مراقبت‌های توانبخشی بیان کرد که همگی نتیجه ارائه خدمات پرستاری در منزل و مراقبت در منزل می باشد.در واقع امروزه خدماتی مانند پرستاری در منزل ، پرستاری از کودک ، پرستاری از سالمند و مراقبت در منزل تبدیل به صنعتی جدید شده است که با ارائه خدمات مناسب، سلامتی را به خانواده ها بر میگرداند. هم چنین چون بیمار در فضای آرام منزل و در میان خانواده است، به شدت در روحیه و آرامش وی موثر است.

پرستاری و  مراقبت در منزل ، شامل یکسری خدمات سلامتی در محل زندگی برای افراد سالم و بیمار است. حوزه عملکرد پرستاران در حوزه سلامت در خانواده وسیع و گسترده است. پرستارمی‌تواند با بررسی نیازهای اولیه برای پرستاری از سالمند یا مراقبت در منزل، اولویت های را برای مراقبت از افراد تشخیص دهد و خدمات مورد نیاز برای مراقبت و درمان افراد با کمک تیم درمانی تدارک ببیند.

از جمله کارهایی که یک پرستار برای مراقبت در منزل و پرستاری باید انجام دهد شامل گرفتن کنترل علایم حیاتی، مراقبت ازانواع استومی‌ها، مراقبت از زخم و تعویض پانسمان، گرفتن آی وی لاین، رعایت رژیم‌های دارویی و تغذیه‌ای، تزریقات، مراقبت از پا در بیماران دیابتی و .. می باشد که تنها نمونه ای ازخدمات ارائه مراقبت در منزل است.

پرستار می‌تواند در ۳ سطح پیشگیری، درمان و توانبخشی برای بیمار یا فردی که می خواهد برای مراقبت در منزل پرستاری شود، برنامه بنویسد.

اگر بخواهیم مهم‌ترین وظایف پرستاری در منزل و پیامدهای آن بیان کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جنبه های تخصصی و عمومی و ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی
  • افزایش سواد سلامت بیمار و خانواده
  • افزایش سطح سلامت
  • جلوگیری از بروز انواع بیماری ها و عفونت‌ها
  • حس آرامش در کنار اعضای خانواده
  • کمتر شدن دفعات و زمان بستری بیمار در بیمارستان
  • افزایش سطح کیفیت زندگی

برای ارائه خدمات پرستاری در منزل نیازمند باید مراکز دارای مدیریت جامع و صحیح باشند زیرا وجود نظارت حرفه‌ای و اختصاص تعرفه مشخص برای ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت در منزل ، پرستاری از کودک ، پرستاری از سالمند است. هم‌اکنون مراکزی برای خدمات پرستاری در منزل وجود دارند که به صورت ضعیف و توسط افراد غیر حرفه‌ای ارائه می‌شوند. بنابراین باید از طریق یک مرکز نام آشنا و معتبر اقدام کنید.

پرستاران برای ارائه مراقبت در منزل  و پرستاری در منزل نیازمند مهارت هایی هستند. داشتن مهارت‌هایی بالینی ، ارتباطی و تخصصی در منزل تنها نمونه ای از آن هاست.

پرستارانی که می خواهند مراقبت در منزل و پرستاری در منزل و یا پرستاری از کودک و پرستاری از سالمند انجام بدهند، باید دست‌کم یک دوره ۳ ماهه آموزشی را ببینند.

پرستاران می توانند پیچیده‌ترین مسائل و مشکلات و هم چنین بحرانی ترین خدمات تخصصی را در منزل به مردم ارائه دهند، اما باید مشکلات فرهنگی که در جامعه وجود دارد و موانع کار آن ها هم برطرف شود.

پرستاری و مراقبت بیمار ، سالمند ، کودک در خانواده - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اشرفی اصفهانی ، بالاتر از حکیم ، خیابان ناطق نوری ، جنب شهرداری ، مجتمع شمیم ، ط 5 ، واحد37

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل          44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved