مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

مراقبت در منزل

44046343

درمان درمنزل

44046131

دندانسازی در منزل : خدمات دندانسازی در منزل برای سالمندان و متقاضیان محترم انجام میشود. این مرکز جهت رفاه سالمندان محترم با قرارداد با دندانسازی های معتبر امکان ساخت دندان در منزل را برای ایشان فراهم نموده است . شما میتوانید با تماس با مرکز پرستاریدر منزل  آیدا درخواست اعزام تکنسین دندانسازی به منزل را داشته باشید . همکاران ما جهت قالب گیری،ساخت دندان و تحویل خدمت خواهند رسید .ساخت دندان در منزل توسط دندانسازی معتبر و دارای مجوز از وزارت بهداشت در منزل انجام میشود .

ا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 درمان در منزل بیمار در سریعترین زمان و بهترین کادر مجرب پزشکی شبانه روزی انجام میگردد.

  تلفن : 44046131  -  44423469

طرح درمان در منزل برای خدمت رسانی به بیماران  بستری در منزل و بیماران که تمایل به دریافت خدمات پزشکی در منزل دارند ایجاد شده است .

 فواید طرح درمان در منزل: عدم نیاز به جابجایی بیمار از مهمترین فواید طرح درمان در منزل است . دریافت خدمات پزشکی در محیط ارام منزل و حضور وابستگان در کنار بیمار از دیگر فواید طرح درمان در منزل میباشد.

 استفاده از طرح درمان در منزل برای بیماران کرونایی باعث مبشود قرنطینه بودن این افراد رعایت شود .دراین طرح بیمار خدمات درمانی را با کیفیت بهتر و هزینه مناسب تری دریافت میکند.

 در طرح درمان در منزل چه اقداماتی را شامل میشود:ویزیت پزشک . ویزیت پرستار . تزریقات (انواع تزریقات) . سرم تراپی. انجام رادیولوژی در منزل . نمونه گیری آزمایشات. ارسال نمونه ازمایش به ازمایشگاه. پانسمان   انواع زخم.بخیه کردن زخم . کشیدن بخیه زخم . سونداژ مثانه . وصل لوله گاواژ یا NG TUBE. صدور گواهی فوت . سونوگرافی در منزل . شستشوی گوش . فصد خون . سوراخ کردن گوش.بازکردن گچ شکستگی در منرل. مجوزهای لازم برای انجام طرح درمان در منزل توسط وزارت بهداشت صادر میگردد و انجام این طرح زیر نظر وزارت بهداشت امکان پذیر میباشد .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 وصل سرم در منزل غرب تهران شیانه روزی (تلفن : 44046131)در تمام مناطق غرب و شمال غرب انجام میگردد.شما میتوانید جهت استفاده از خدمات کادر مجرب ما تماس گرفته و افتخار خدمت رسانی به بیمار خود را نصیب ما گردانید. 

 فواید وصل سرم در منزل : عدم جابجایی بیمار . معمولا جابجایی بیماران به دلیل ضعف و یا سن بالا و شرایط جسمی و حتی محیطی مشکل است و انجام تزریق سرم در منزل راه کار مناسبی برای این مسئله میباشد. محیط ارام و بهتر برای بیمار . عدم تردد در سطح شهر بخصوص در ساعات ترافیک

ایا تزریق سرم در منزل خطر دارد:وصل سرم در منزل حتما باید توسط کارشناس پرستاری انجام گیرد و کارشناس مربوطه باید از دانش و تبحر کافی برخوردار باشد . شناخت داروها و نحوه تزریقات انها ،شناخت  کافی از عوارض داروها داشته باشد. نسخه پزشک و داروهای بیمار چک شود .  داروهایی هستند که امکان تزریق در داخل منزل را ندارند و حتما باید در مرکز درمانی تزریق شوند و کارشناس پرستاری باید این داروها را بشناسد.وصل سرم در منزل در تمام مناطق غرب و شمال غرب تهران شبانه روزی و بدون تعطیلات انجام میشود .

نکات مهم برای تزریق سرم در منزل: چک کردن دارو با نسخه پزشک . چک کردن تاریخ انقضا، سرم و دارو . کنترل رنگ سرم (تغییر رنگ نداشته باشد). اشنایی با نحوه تزریق سرم (ممکن است تزریق بعضی از داروها و سرم ها شرایط تزریق خاصی داشته باشند)

 


 

وصل سرم در منزل غرب تهران - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برداشتن خال گوشتی درمنزل با جراحی کوچک انجام میشود .برداشتن خال گوشتی در صورتی که بزرگ نباشد و در نقطه حساسی از بدن نباشد و از نظر پزشک برداشتن ان  خطری  نداشته و با جراحی ساده ممکن باشد در منزل انجام میگیرد . شما میتوانید از خال عکس بگیرید و ارسال کنید تا پس از بررسی توسط پزشک نتیجه به شما اعلام گردد که چه اقداماتی باید برای ان انجام دهید . بیشتر اوقات این خالها باعث رنجش میشود و محل وجود خال  واندازه خال  میتواند در این مسئله موثر باشد .

برداشتن خال گوشتی در منزل - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تزریق آمپول رمدسیور در منزل تحت نظارت پرستار مجرب و با کنترل دقیق و مانیتورینگ مناسب انجام میشود .داروی رمدسیویر یک داروی ضد ویروس از خانواده انالوگ های نوکلئوزید است این دارو توسط پزشک متخصص تجویز میگردد. ومعمولا  در تزریق اول 200 mg به بیمار طی 2 ساعت تزریق میگردد ودوز های بعدی 100mg  تزریق میشود در 5 دوز کلا در طی 5 روز انجام میشود بیماران در طی زمان تزریق باید تحت کنترل باشد و در طول درمان با این دارو بیمار از نظر عوارض کلیوی و کبدی و متابولیک چک شود وازمایشات لازم از بیمار به عمل اید و در صورت تغییر در انزیمهای کبدی و یا کراتینین  و قند بیمار حتما به  پزشک معالج  تظلاع داده شود .تزریق داروی رمدسیویر در منزل برای بیماران کرونایی میتواند کمکی به بیماران باشد و کاهش بار کاری برای مراکز درمانی داشته باشد.

تزریق آمپول رمدسیویر درمنزل - 4.7 out of 5 based on 12 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved