مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

در حال حاظر مراقبت از سالمند و بیمار در منزل بیشتر توسط خانواده ها و در عدم توانایی این منظور توسط نیروهای مراقب انجام میشود .

نیروهای مراقب بنا به تجربه ای که میبایست داشته باشند اما طابع سلایق خانواده هم هستند .

مشکلات زیاد سالمندان در منزل که نیاز به مراقبت دارند یا مشکل جسمی است یا دچار مشکلات اعصاب و روان و نیز نوعی دمانس هستند ، که هر کدام را میتوان برای بهتر به نتیجه رسیدن از  مرکز خدمات پرستاری در منزل  مشاوره گرفت 

با توجه به تجربه چندین ساله مرکز فوق میتوان از مرکز خدمات پرستاری در منزل معتبر  مشاوره درست گرفت . 

ارائه خدمات پرستاری بیمار و سالمند در منزل تمام وقت و نیمه وقت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

فصد خون

فصد خون : نوعی روش خونگیری در طب سنتی است. فصد خون بازکردن منفذی کوچک در دیواره رگ به وسیلهٔ نیشتر است که طبق پنداشته‌های طب سنتی باعث خروج اخلاط فاسد بدن با خروج خون می‌شود. این کار در روزگار قدیم به منظور کاهش فشار خون  و غلظت خون از طریق کاستن از حجم خون افراد انجام می‌شده 

افرادی که احساس میکنند فصد خون برایشان مفید است میتوانند در منزل هم انجام دهد . به صورت استریل و کاملا علمی با ستهای یک بار مصرف توسط پرسنل کارآزموده .

فصد خون در منزل 44046131 به صورت شبانه روزی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

مراقبت پرستاری بیمار و سالمند در منزل

مرکزکمک رسان پایتخت سالهاست با توجه به تجربه ای درخشان در گزینش نیروهای آموزش دیده مراقب ، توانسته با افتخار رضایت استفاده کننده ها را فراهم نماید .

اطمینان ، اعتبار و سابقه درخشان در امر مراقبت سالمندان در منزل در طی سالهای آتی باعث شده توانمند تر و با دقت بیشتر راه تبلیغ سنتی دهان به دهان را پیش گرفته و تا به حال کمال رضایت از تیم مرکز محیا بوده . مرکز خدمات پرستاری در منزل علاوه برتیم مراقبت  پاسخگوی شبانه روزی جهت ارائه خدمات پرستاری در منزل را به عهده دارد .

جهت دریافت اطلاعات بیشترمیتوانید 24 ساعته با تلفنهای واحدهای مراقبت و درمان در منزل تماس حاصل فرمائید .

بهترینهای مراقبت و پرستاری سالمند در منزل - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تفاوت راديولوژي  MRI ، CT


1️⃣ در رادیولوژی میزان کمی از اشعه‌ی ایکس از بدن عبور می‌کند و بدین ترتیب از قسمتی از بدن عکسبرداری می‌شود تا صدماتی مثل شکستگی یا در رفتگی استخوان‌ها یا بیماری‌هایی مثل پوکی استخوان‌، عفونت‌ یا تومورها مورد بررسی قرار بگیرد.


2️⃣ سی_تی_اسکن این نوع رادیولوژی از اشعه‌ی ایکس و کامپیوتر بهره می‌گیرد تا نمایی 360 درجه و مقطعی از بدن به دست بیاورد. سی تی قادر است در آن واحد از استخوان، بافت‌های نرم و رگ‌های خونی عکسبرداری کند.
 عکس‌های سی تی اسکن جزئیات ساختار‌های استخوانی یا آسیب‌ها رادراختیارمتخصص رادیولوژی قرار می‌دهد و به تشخیص مسائل مربوط به سینه و ریه‌ها و سرطان کمک می‌کند.

3️⃣ ام_ار_اي یک میدان مغناطیسی قوی را با یک سیستم پیشرفته‌ی کامپیوتری و امواج رادیویی در هم می‌آمیزد تا تصاویری دقیق به همراه جزئیات را از ارگان‌ها، بافت‌های نرم،‌ استخوان‌ها و سایر اعضای داخلی بدن بگیرد.

تفاوت میان بافت نرمال و غیر نرمال اغلب در MRI واضح تر است تا در سی تی. در MRI بر خلاف رادیولوژی بیمار در معرض پرتو قرار نمی‌گیرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در صورتی که در زمان CPR بیمار راه وریدی #مناسب نداشته باشد و نتوان فورا از وی رگ گرفت میتوان بعضی داروها را از طریق لوله تراشه به داخل تراشه تزریق کرد .

(در بیمارانی که از قبل لوله تراشه تعبیه شده است)

اپی‌نفرین ، آتروپین ، لیدوکائین ، نالوکسان و داروهایی هستند که میتوان از طریق لوله تراشه تزریق کرد که در میان آنها داروی مورد استفاده در #ایست قلبی و در شرایطی که محدودیت زمانی وجود دارد اپی نفرین میباشد.

اپی نفرین در راس داروهای مورد استفاده در cpr است.

لازم است دارویی که از راه داخل تراشه مصرف میشود با دوز دو برابر و رقیق شده در پنج تا ده میلی لیتر نرمال سالین باشد

در این روش مهمترین عارضه باقی ماندن طولانی مدت اثر داروست 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved