مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

مراقبت در منزل

44046343

درمان درمنزل

44046131

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از شرکت‌های دانش بنیان با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دنبال راه‌کاری برای درمان ویروس کووید-۱۹ بودند و طی چند ماه اخیر محققان ایرانی به موفقیت‌های زیادی دست یافتند، برخی از این موفقیت‌ها در زمینه داروهای خوراکی و یا پلاسما درمانی بوده است؛ اما به‌تازگی یکی از شرکت‌های فعال در زمینه دارویی موفق شده است در زمینه مقابله با کرونا به اسپری مخصوص ریه دست یابد که تأثیرات خوبی در زمینه مقابله با کرونا داشته است.

اسپری برای درمان کرونا

مجید جزنی، معاون بازاریابی و فروش شرکت داروسازی جابربن‌حیان در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه اسپری PHR۱۶۰ براساس رفتار ویروس کرونا ساخته شده است، اظهار کرد: علت انتخاب شرکت داروسازی جابربن‌حیان برای تولید این محصول این بود که این شرکت دارای امکانات سخت‌افزاری و نیروی انسانی ماهر در زمینه تولید انواع اسپری‌های تخصصی بوده است و هدف این بود که محصولی ساخته شود که دارو را مستقیماً به ریه که در بیماری کرونا دچار درگیری می‌شود، ارسال کند. اسپری PHR۱۶۰ ترکیبی از چند نوع ماده مؤثر گیاهی است.

وی توضیح داد: کد اخلاق برای انجام مطالعات بالینی این اسپری در ۱۵ اسفند ماه از دانشگاه بقیةالله(عج) دریافت و این اسپری زیر نظر اساتید این دانشگاه روی تعدادی از بیماران تست شد. براساس نتایج به دست آمده در ۷۰ درصد از بیمارانی که این اسپری را مصرف کردند، در ۷۲ ساعت نخست علائم بهبود در آنها دیده شد و فاز یک و ۲ مطالعات بالینی به ترتیب در اول و ۱۳ فروردین ماه به اتمام رسید. سپس نتایج این مطالعات را به وزارت بهداشت ارائه کردیم و در ۱۷ فروردین ماه کد IRC را برای این محصول دریافت کردیم، یعنی برای تولید محدود برای مطالعات بالینی گسترده‌تر مجوز گرفتیم. در آن زمان تعدادی از این اسپری در قم و مناطقی که دچار پیک کرونا بودند، مصرف شد.

جزنی اضافه کرد: این اسپری در ۲۵ تیر ماه در کمیسیون وزارت بهداشت موفق به دریافت پروانه تولید شد. از ویژگی‌های مهم این اسپری می‌توان به ایمنی بالای آن اشاره کرد. درجه سمیت این دارو هزار برابر مواد مؤثر مصرفی در یک اسپری است و این باعث اطمینان خاطر پزشکان می‌شود.

PHR160 اسپره جهت کم شدن عوارض ریوی کروناویروس - 4.5 out of 5 based on 6 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved