مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

شرکت پرستاری در منزل 44046343

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری ایران از اعلام مراكز مجاز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد شریفی‌مقدم با بیان اینكه لیست این مراكز به تدریج تكمیل می‌شود، اظهارداشت: با افزایش شمار بیماریهای مزمن، قلبی عروقی، كلیوی و رشد جمعیت سالمندی و هزینه‌های گران بخش خصوصی برای ارائه خدمات به این دسته از افراد وجود چنین مراكزی برای نگهداری این افراد ضروری است.

وی با بیان اینكه تغییر سبك زندگی سبب شده نیاز مردم به خدمات پرستاری در منزل افزایش یابد، گفت: اگر مسیر سالمی برای برطرف كردن این نیاز مردم ایجاد نشود. افرادی از راههای غیر مجاز درصدد برطرف كردن این نیاز برمی‌آیند.

معاون سازمان نظام پرستاری ایران با بیان اینكه مردم همواره به دنبال منبعی برای دسترسی به این مراكز هستند، افزود: معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری می‌كوشد كه مراكز مجاز و دارای مجوز را شناسایی و به اطلاع عموم برساند.

وی گفت: تاكنون در این راستا مكاتباتی را با وزارت بهداشت و هیئت مدیره‌های نظام پرستاری داشته ایم تا مراكز مجاز را به سازمان نظام پرستاری اعلام كنند.

شریفی‌مقدم با بیان اینكه این مراكز مجوزهای لازم را از دانشگاههای علوم پزشكی اخذ می‌كنند، ادامه داد: از مراكز شرکت خدمات پرستاری در منزل كه دارای مجوز از دانشگاهها هستند درخواست می‌شود تا با تماس با سازمان نظام پرستاری مشخصات خود را اعلام کنند تا نام آنها در لیست مراكز مجاز قرار گیرد.

وی با اشاره به وقوع اتفاقاتی درسالهای اخیر اتفاق افتاده است، گفت: این افراد پرستار نیستند و بدون مكان و مجوزی فقط با یك خط تلفن و تبلیغ در روزنامه‌ها نسبت به جذب بیمار اقدام می‌كنند و مشكلات فراوان امنیتی و اخلاقی را ایجاد می‌كنند و به علت مشخص نبودن محل و نداشتن مجوز پاسخگو و قابل پیگیری نیستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری ایران با توصیه به مردم مبنی بر استفاده از مراكز مجاز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل گفت: هم‌اكنون شماری از این مراكز شناسایی و اسامی انها در سایت نظام پرستاری درج شده است.

شریفی‌مقدم با بیان اینكه نشریات نیز برای درج آگهی مراکز مشاوره خدمات پرستاری در منزل باید مجوزهای لازم را از این مراكز درخواست كنند، افزود: مراكز مجاز نیز باید با مكاتبه با سازمان نظام پرستاری اسامی خود را برای اطلاع‌رسانی در اختیار سازمان قرار دهند.

شرکتهای مجاز پرستاری و مراقبت سالمند در منزل - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved